Ledelse og ansatte

Ledelsen 

Nina Liholm

Rektor: Nina Liholm

Nina.Liholm@ude.oslo.kommune.no

22088784

 

Pål Skogli

Assisterende rektor: Pål Skogli

Pal.Skogli@ude.oslo.kommune.no

22088785

 

Erik Olavson

Undervisningsinspektør: Eirik Olavson

Eirik.Olavson@ude.oslo.kommune.no

22088786

 

 

Undervisningsinspektør: Siri Vang Ihler

Siri.Vang.Ihler@ude.oslo.kommune.no

22088787

 

Sosiallærere

Sidsel Kristoffersen

Sosiallærer (1, 2, og 3 trinn): Sidsel Kristoffersen  

Sidsel.Kristoffersen@ude.oslo.kommune.no

22088761

 

Mari Steen-Paulsen

Sosiallærer (4, 5, 6 og 7 trinn): Mari Steen-Paulsen

Mari.Steen-Paulsen@ude.oslo.kommune.no

22088788

 

Marianne Skants

Sosiallærer (1 til 7 trinn): Marianne Skants

Marianne.Skants@ude.oslo.kommune.no

22088780

 

Kontor og administrasjon

Erik Kjenna

Kontorleder: Eirik Kjenna

Eirik.Kjenna@ude.oslo.kommune.no

22088782

 

 

Førstekonsulent: Özlem Sen

Ozlem.Sen@ude.oslo.kommune.no

22088780

 

IKT-ansvarlig

Leif Nesthorne

Leif Nesthorne

Leif.Nesthorne@osloskolen.no

95455028

 

Vaktmester

Ole Ruud

Ole Ruud

Ole.Ruud@ude.oslo.kommune.no

97035242