Ledelse og  ansatte

Ledelsen 

Elin

Rektor: Elin Honningsvåg
Elin.Honningsvag@ude.oslo.kommune.no
22088784

 

Assisterende rektor: Pål Skogli
Pal.Skogli@ude.oslo.kommune.no
22088785 

Undervisningsinspektør: Siri Vang Ihler
Siri.Vang.Ihler@ude.oslo.kommune.no
22088787

 

 

Undervisningsinspektør: Christoffer Snarvold-Ribbing

Christoffer.Snarvold-Ribbing@ude.oslo.kommune.no

22088786

 

Sosiallærere

Sosiallærer (1, 2, og 3 trinn): Sidsel Kristoffersen  
Sidsel.Kristoffersen@ude.oslo.kommune.no
22088761

 

Sosiallærer (4, 5, 6 og 7 trinn): Mari Steen-Paulsen
Mari.Steen-Paulsen@ude.oslo.kommune.no
22088788

Kontor og administrasjon

Kontorleder: Eirik Kjenna
Eirik.Kjenna@ude.oslo.kommune.no
22088782

 

Førstekonsulent: Özlem Sen
Ozlem.Sen@ude.oslo.kommune.no
22088780

 

IKT-ansvarlig

Leif Nesthorne
Leif.Nesthorne@osloskolen.no
95455028

 

Vaktmester

Ole Ruud
Ole.Ruud@ude.oslo.kommune.no
97035242   

Kontaktlærere

1A Anne Halvorsen

anne.halvorsen@osloskolen.no

1B Pia Kristine Havneraas

pia.havneraas@osloskolen.no

1C Linda Redergård

linda.redergard@osloskolen.no

2A Karin Hsu

karin.hsu@osloskolen.no

2B Bjørnar Ibenholt

bjornar.ibenholt@osloskolen.no

2C Janette Linnerud

janette.linnerud@osloskolen.no

3A Marianne Bøyum Winter 

marianne.winter@osloskolen.no

3B Jonas Kaasa

jonas.kaasa@osloskolen.no

3C Thomas Bruno Bottolfsen

thomas.bottolfsen@osloskolen.no 

4A Karoline Linken

karoline.linken@osloskolen.no

4B Julie Gaare Dahl

julie.dahl@osloskolen.no

4C Silje Torsøe

silje.torsoe@osloskolen.no

4C Mathias Kaarud

mathias.kaarud@osloskolen.no 

5A Beate Mikkelsen Wennemo

beate.wennemo@osloskolen.no

5B Kristine Sandvik Krogsgård

kristine.krogsgard@osloskolen.no

5C Karoline Rosted

karoline.rosted@osloskolen.no

6A Henriette Gard Haugen

henriette.haugen@osloskolen.no

6B Werner Brekke

werner.brekke@osloskolen.no

6C Melanie Helmichsen

melanie.helmichsen@osloskolen.no

6D Are Volmert Sørensen

are.sorensen@osloskolen.no

7A Kine Hee Steen-Delacorn

kine.steen-delacorn@osloskolen.no

7B Marte Ditlefsen

marte.ditlefsen@osloskolen.no

7C Stein Østigård

stein.ostigard@osloskolen.no

7D Dejan Skrbic

dejan.skrbic@osloskolen.no

7E Guro Klevstuen

guro.klevstuen@osloskolen.no

Andre lærere

Anja Sofie Bårnes

anja.barnes@osloskolen.no

Anne Lise Arstad

anne.arstad@osloskolen.no

Anne Riise

anne.riise@osloskolen.no

Arne Gulliksen

arne.gulliksen@osloskolen.no

Brunilda Kukleci

brunilda.kukleci@osloskolen.no

Christer Løfblad

christer.lofblad@osloskolen.no

Giuseppe Sapienza

giuseppe.sapienza@osloskolen.no

Helge Daniel Havnå

helge.havna@osloskolen.no

Jon Michael Moulton

jon.moulton@osloskolen.no

Jostein Linge

jostein.linge@osloskolen.no

Leif Nesthorne

leif.nesthorne@osloskolen.no

Mona Hansen

mona.hansen@osloskolen.no

Mona Jasmin Sobhi

mona.sobhi@osloskolen.no

Oda Aasgaard

oda.aasgaard@osloskolen.no

Sara Kristensen Grødem

sara.grodem@osloskolen.no

Silje Lerum Simonsen

silje.simonsen@osloskolen.no

Vanja Enger

vanja.enger@osloskolen.no

Viktoria Rydland Gaare

viktoria.gaare@osloskolen.no