Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Ledelsen 

Elin

Rektor: Elin Honningsvåg
Elin.Honningsvag@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 84

Kristin.jpg
Assisterende rektor: Kristin Johanne Haavind
Ansvarlig for: 4. og 5. trinn
Kristin.Haavind@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 85 

Christoffer.jpg

Undervisningsinspektør: Christoffer Snarvold-Ribbing
Ansvarlig for: 6. og 7. trinn
Christoffer.Snarvold-Ribbing@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 86


Undervisningsinspektør: Merete Halvorsrud-Munoz
Ansvarlig for: 1. til 3. trinn
Merete.Halvorsrud-Munoz@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 87

AKS-leder

Michael Blomberg
Michael.Blomberg@osloskolen.no
Tlf. 22088780

Sosiallærere

Sosiallærer (1, 2, og 3 trinn): Sidsel Kristoffersen  
Sidsel.Kristoffersen@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 61

Sosiallærer (4, 5, 6 og 7 trinn): Mari Steen-Paulsen
Mari.Steen-Paulsen@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 88

Kontor og administrasjon

Kontorleder: Guro Skaalvik
Guro.Skaalvik@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 82

Førstekonsulent: Aisha Bihi
Aisha.Bihi@osloskolen.no
Tlf. 22 08 87 80

IKT-ansvarlig


Leif Nesthorne
Leif.Nesthorne@osloskolen.no
Tlf. 954 55 028

Vaktmester


Ole Ruud
Ole.Ruud@osloskolen.no
Tlf. 970 35 242   

Kontaktlærere

1A Marianne Winter
marianne.winter@osloskolen.no

1B Synne Fossli
synne.fossli@osloskolen.no

1C Vanja Enger
vanja.enger@osloskolen.no

2A Hege-Elisabeth Andersen
hege-elisabeth.andersen@osloskolen.no

2B Aurora Hovde
aurora.hovde@osloskolen.no

2C Silje Martinsen Torsøe
silje.torsoe@osloskolen.no

3A Melanie Helmichsen
melanie.helmichsen@osloskolen.no

3B Julie Gaare Dahl
julie.dahl@osloskolen.no

3C Beate Mikkelsen Wennemo
beate.wennemo@osloskolen.no

4A Anne Halvorsen
anne.halvorsen@osloskolen.no

4A Anne Riise
anne.riise@osloskolen.no

4B Pia Kristine Havneraas
pia.havneraas@osloskolen.no

4C Linda Redergård
linda.redergard@osloskolen.no

5A Marte Ditlefsen
marte.ditlefsen.hsu@osloskolen.no

5B Bjørnar Ibenholt
bjornar.ibenholt@osloskolen.no

5C Janette Linnerud
janette.linnerud@osloskolen.no

6A Are Volmert Sørensen
are.sorensen@osloskolen.no

6B Stein Arve Østigård
stein.ostigard@osloskolen.no.no

6C Susann Knudsen Hængsle
susann.hangsle@osloskolen.no

7A Karoline Linken
karoline.linken@osloskolen.no

7B Guro Klevstuen
guro.klevstuen.dahl@osloskolen.no

7C Mathias Kaarud
mathias.kaarud@osloskolen.no